O nas

Pizza Express Wrocław Krzyki - najlepsza pizza i gyros

Pragniemy zaoferować Państwu pizzę o niepowtarzalnym, wspaniałym smaku, który na długo zapada w pamięć. Nasze jedzenie powstaje z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych, świeżych produktów, a dzięki ich odpowiedniemu połączeniu, a także naszej pasji, powstaje ten wspaniały smak, o którym mogą się Państwo przekonać już dziś.

Gyros drobiowy, kebab wołowy, sałatka – każdy wybór jest dobry

Pizzeria Express to jednak nie tylko pizza, oferujemy Państwu inne przepyszne dania takie jak gyros i kebab pod postacią tortilli, zestawów z frytkami czy sałatek. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów standardową kapustę pekińską zastąpiliśmy pyszną, chrupiącą sałatą lodową, która nadaje daniom bardziej intensywnego i lekkiego posmaku. Świeży pomidor, ogórek, papryka, złocista kukurydza - łącząc je z intensywnym smakiem gyrosa drobiowego czy kebaba wołowego otrzymują Państwo danie smaczne i zdrowe.

Jedzenie powstaje na naszych oczach

Nasza kuchnia stale pozostaje na widoku, dzięki czemu widać jak przygotowujemy każde danie. Zapewniamy, że w naszą pracę wkładamy mnóstwo pasji i zaangażowania. Staramy się przygotowywać posiłki o wysokich walorach smakowych jak i wizualnych - coś dla podniebienia i dla oczu!Cały proces przygotowania jedzenia można prześledzić w naszej galerii - serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami - UWAGA - ostrzegamy, że po przeglądnięciu tych zdjęć zrobią się Państwo na pewno głodni. Dlatego czym prędzej zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu, który mieści się na Krzykach nieopodal Aquaparku przy ulicy Borowskiej lub o telefon 71 786 41 40 - a my dostarczymy zamówienie.

Lokal na Krzykach, a dowóz expresowy w całym Wrocławiu

Wszystkie zamówienia realizują dostawcy z wieloletnim doświadczeniem, dlatego zawsze przywiozą ciepłą pizzę prosto z pieca, dobrze wypieczony gyros i kebab oraz świeżo przyrządzoną sałatkę. Gwarancja satysfakcji i niezawodność kierowców, to pomoc w trudnych chwilach, kiedy jesteśmy na prawdę głodni, lodówka pusta, a my nie możemy wyjść z domu lub musimy nakarmić znajomych, o których wiemy, że dużo jedzą - po zjedzeniu naszej pizzy będą syci i zadowoleni.